Ilona Lasota

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo‑behawioralny

O mnie

Edukacja

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo‑behawioralnym. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją terapia rodzin i małżeństw. Ukończyłam 4 letnie szkolenie w zakresie terapii poznawczo‑behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Stale poszerzam zakres swojej wiedzy uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Edukacja
Doświadczenie

Doświadczenie

Jestem współzałożycielem centrum psychologicznego Dobra Przestrzeń.
Od 5 lat współpracuję z Świętokrzyskim Ośrodkiem Terapii, gdzie zajmuję się prowadzeniem terapii oraz poradnictwem w Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również współpracując z Poradnią Zdrowia Psychicznego z oddziałami w Warszawie i Legionowie.

Komu pomagam?

Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, głównie w zakresie: zaburzeń lękowych, nieśmiałości, depresji, nerwic, problemów w relacjach, zaburzeń adaptacyjnych, problemów związanych z niskim poczuciem wartości. Prowadzę również terapię par i małżeństw, które przeżywają kryzys w związku oraz dla tych, którzy pragną takich kryzysów uniknąć. W terapii towarzyszę również tym wszystkim, którzy potrzebują zmiany, chcą rozwijać swoją osobowość, żyć pełniej, bardziej świadomie, pragną zwiększyć swoją zdolność do satysfakcjonującego życia.
Pomoc