Ilona Lasota

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo‑behawioralny

Ilona Lasota - Psycholog Warszawa Włochy, Ursus

Edukacja

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo‑behawioralnym w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją terapia rodzin i małżeństw. Obecnie jestem na ostatnim roku 4‑letniego szkolenia w zakresie terapii poznawczo‑behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Stale poszerzam zakres swojej wiedzy uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Edukacja
Doświadczenie

Doświadczenie

Od 4 lat współpracuję z Świętokrzyskim Ośrodkiem Terapii, gdzie zajmuję się prowadzeniem terapii oraz poradnictwem w Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również współpracując z Poradnią Zdrowia Psychicznego z oddziałami w Warszawie i Legionowie.

Komu pomagam?

Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, głównie w zakresie: zaburzeń lękowych, nieśmiałości, depresji, nerwic, problemów w relacjach, zaburzeń adaptacyjnych, problemów związanych z niskim poczuciem wartości. Prowadzę również terapię par i małżeństw, które przeżywają kryzys w związku oraz dla tych, którzy pragną takich kryzysów uniknąć. W terapii towarzyszę również tym wszystkim, którzy potrzebują zmiany, chcą rozwijać swoją osobowość, żyć pełniej, bardziej świadomie, pragną zwiększyć swoją zdolność do satysfakcjonującego życia.
Pomoc

Zapisz się na wizytę

Zacznij od siebie